Son Dakika

Eski Bakan Abdulhamit Gül aylar sonra orada görüldü. Seçim mesajı verdi

29 Ocak 2022 tarihinde Adalet Eski Bakanlığı görevinden ayrılan Abdulhamit Gül, seçim bölgesi Gaziantep’te partisinin il başkanlığın dikkat çeken mesajlar verdi. 

Aylar sonra ilk kez bir parti çalışmasına katılan Gül, “2023 seçimi yavaş yavaş yaklaşıyor. 2023 seçimlerinde kim ne planlarsa planlasın milletin tercihi Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Eski Bakan Gül, konuşmasında dikkat çeken ‘makam’ mesajı verdi. 

Gül, “Bizim için en büyük makam millet sevdasıdır. Mevkiler önemli değil mevziler önemlidir. Ne olduğunuz değil, bu memleket için ne yaptığınız önemlidir.” dedi.

“2023 SEÇİMLERİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gül’ün açıklamaları şöyle:

“Bizim sevdamız Gaziantep, sevdamız Türkiye, sevdamız bu millet oldu. Gaziantepliler her zaman AK Parti’nin milletin Adamı Cumhurbaşkanımızın yanında oldu. AK Parti hizmetlerini sürdüren bir anlayışa sahiptir. Milletimizin sorunlarının farkındayız. Bu sorunları yine AK Parti çözecektir. Mevkiler, makamlar gelir geçer ama en güzel makam bu milletin bir ferdi olmak, bu milletin bir parçası olmaktır. Bu memlekete hizmet etmeye devam edeceğiz. Gece gündüz siyasetimizi, gayretimizi arttırarak devam ettireceğiz. 2023 seçimi yavaş yavaş yaklaşıyor. 2023 seçimlerinde kim ne planlarsa planlasın milletin tercihi Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Bizde 2023 seçimleri için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

“MEYDANLARA BAYRAK ASMAYA BENDE GELİYORUM”

Küresel gelişmelere baktığımızda güçlü bir liderliğin ne kadar önemli olduğunu gördük. Bizim için en büyük makam millet sevdasıdır. Mevkiler önemli değil mevziler önemlidir. Ne olduğunuz değil, bu memleket için ne yaptığınız önemlidir. Bizler nerede olursak olalım bu memleketin gelişmesi için Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Gençler bayrakları hazırlayın Gaziantep’in meydanlarına bayrak asmaya bende geliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu