Son Dakika

Fedez kansere yakalandı!

2018 yılında Sicilya’da dünyaevine giren ünlü İtalyan Influencer Chiara Ferragni (34) ile rapçi Fedez (32), ikinci çocuklarını geçtiğimiz sene kucaklarına almıştı. Ferragni ile mutlu birlikteliğini sürdüren ünlü rapçiden üzücü haber geldi. Fedez’e nadir görülen pankreas kanseri teşhisi konulduğu öğrenildi.

HASTANE ODASINDAN PAYLAŞTI

Ameliyat masasına yatan Fedez, ardından hastane odasında verdiği pozları Instagram hesabından yayınladı. İyileşme ve tedavi sürecinin olumlu geçtiğinin sinyallerini veren ünlü isim, takipçilerine son sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

“ÇOCUKLARIMA, EVE GİTMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM”

Fedez, konuyla alakalı, “Pankreasın bir kısmını (tümör dahil) çıkarmak için 6 saat süren bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan iki gün sonra iyiyim ve çocuklarıma, eve gitmek için sabırsızlanıyorum. Biraz zaman alacak…” açıklamasını yaptı.

“MESAJLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Ünlü rapçi, ayrıca, “Bu yoğun günlerimde yanımda olan doktorlara, cerrahlara ve hemşirelere teşekkürler. Bana gönderdiğiniz tüm destek ve pozitif mesajlar için de çok teşekkür ederim… Sizi seviyorum. ” mesajını da yayınladı. Takipçileri ise “Geçmiş olsun.” mesajları ile Fedez’e destek oldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu