Son Dakika

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel neden boşandı? İşte ayrılığın perde arkası

Yönetmen Hamdi Alkan (55) ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel (43), Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen dava ile sekiz yıllık evliliklerini geçtiğimiz hafta anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.

10 dakikada biten duruşmanın ardından Selen Görgüzel, gözyaşlarını tutamamıştı. Bunu gören Hamdi Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

“UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRDİK”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan 43 yaşındaki oyuncu, “Dokuz yıl beraber ağlayıp, beraber güldük. Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik. Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun” mesajını yazdı. Hamdi Alkan da bu postu paylaşarak, duygularının karşılıklı olduğunu gösterdi.

EV VE ARABA VERDİ, NAFAKA ÖDEMEYECEK

Mahkeme, protokol gereği Hamdi Alkan’a ait Amerika’nın New York kentindeki ev ile günümüzde değeri 90 bin TL olan 2005 model bir otomobilin Selen Görgüzel’e verilmesine hükmetti. Ünlü çiftin, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi.

LÜKS OTOMOBİLİ SATTI!

Boşanma protokolü gereği eski eşinden 2005 model bir otomobil alan Görgüzel ilk iş olarak aracını sattı. Basına lüks araç olarak yansıyan ve 90 bin TL değer biçilen araç 85 bin TL’ye alıcı buldu. 

“MAGAZİNSEL HAYAT SANA YAKIŞMIYOR”

Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programında ise Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel çiftinin boşanmasıyla ilgili yeni iddialar gündeme geldi. İddialara göre; ünlü çift arasındaki sıkıntı, 2018 yılında başladı. Mide ameliyatı geçirerek zayıflayan Hamdi Alkan, eşine psikolojik baskı yapmaya başladı.

Alkan’a yakın kaynaklar ise Selen Görgüzel’in sahnelere dönmesiyle dengelerin bozulduğunu öne sürdü. Arkadaşlarının ‘Magazinsel hayat sana yakışmıyor’ demesi de Hamdi Alkan’ın boşanma kararında etkili oldu.

‘ÖPÜŞME SAHNESİ EVLİLİĞİ BİTİRDİ’

Bardağı taşıran son damla ise Posta’dan Mehmet Coşkundeniz’in iddiasına göre; Selen Görgüzel’in rol aldığı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı ile öpüşmesi oldu. İşte bu sahne sebebiyle ünlü çiftin evliliğinin bittiği iddia edildi.

Oyundaki öpüşme sahnesinden haberi olmayan Alkan, Kangı’nın kendisinden eşini öpmek için izin istemesine sessiz kalırken buna çok üzüldü. Hatta hastalanıp yatağa düştü. Ardından da hemen ailesinin yanına gitti ve döndüğünde Görgüzel’e boşanmak istediğini söyledi. Ünlü oyuncunun ‘yeniden deneyelim’ isteğini Hamdi Alkan kabul etmedi.

NE OLMUŞTU?

Selen Görgüzel’in, boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesini konu alan ‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı ile öpüşme sahnesi vardı. Üç kişilik komedi türündeki oyunun gala gösterimini izleyenler arasında Selen Görgüzel’in (43) yönetmen eşi Hamdi Alkan’ın da olması dikkat çekmişti.

Kangı, öpüşme sahnesi öncesi Görgüzel’i izlemeye gelen Alkan’a dönerek, “Şimdi Selen Hanım’ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin, öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak” diyerek, izlemeye gelenleri güldürmüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu