Son Dakika

Kadir İnanır: Yalı verseler bile oynamazdım

Kadir İnanır, geçtiğimiz gece Yeniköy’de yer alan bir balıkçıdan çıkarken objektiflere takıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İnanır, rol aldığı yatak firmasının reklamı için kutlama yemeğine gittiğini söyledi.

Usta oyuncu, “Reklamımız çok güzel tepkiler aldı, ben pek anlamam o işlerden ama reklam sonrası markanın satışları da çok artmış. Bu durum beni mutlu etti. Daha yeni başlıyoruz, yeni sürprizlerim var” ifadelerini kullandı.

İnanır, muhabirlerin “Biyografi ve otobiyografi filmleri tekrar gündeme geldi, siz de hayatınızın film olmasını ister misiniz?” sorusuna, “Film değil ama 10 senedir devam eden, benim hayatımı anlatan bir belgesel var. Çok duygusal bir film gibi, öyle konuk arkadaşlarımız yok, direkt ben olacağım ve hayatım anlatılacak” cevabını verdi.

Kadir İnanır, “Belli ki ben bunca yıl uğraşıp, sınıfı geçmişim. Başarılı olmuşum. Bir defa daha duymaktan mutluluk duyuyorum. Reklamlara bakışım şu şekilde; ben tanıtımını yaptığım ürünün kitlelerin rahatlıkla ulaşabileceği, birinci derecede ihtiyaç duyacağı bir şey olması gerçeğini savunurum. İhtiyacı var mı, ulaşabilir mi? Bu aşamada bu kampanyanın anlamı kendiliğinden doğar diye düşünürüm” şeklinde konuştu.


“Arkadaşım Maserati’nin sahibi olsaydı ve şurada bir yalı verseydi beni reklam filminde oynatamazdı” ifadelerini kullanan sanatçı, “Benim de kendi araştırma kanallarım var. Bu benim yedinci reklam filmim, şükürler olsun hepsini tam yaptık, hiçbirinden kötü geri dönüş olmadı. Koruduğumuz değerleri taşıdığı için çok fazla eleştiri almadık. Çünkü kaliteli bir iş yaptık. Bizim yaptığımız kampanyanın reklam sektörüne ne kadar katkı yaptığını ben bilebiliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu