Son Dakika

“Krizi fırsata çevirdiler” haberleri bizi üzüyor!

CaddeYıldız Mobilya, Alişan ve Buse Varol çifti ile birlikte 2022 yılına ait özel koleksiyon ürünlerinin yer aldığı lansman açılışını Oasis Cadde Avm’deki mağazasında gerçekleştirdi. 

BİZ HEP BAHARDIK

Son günlerde ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Alişan ve Buse Varol çifti lansmana katılan basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Her ailede ufak tefek bazen büyük sorunlar olabileceğinin altını çizen Alişan, “Ama önemli olan onların çözülüp tekrar bir arada olabilmek. Biz zaten hep bir aradaydık. Bu yüzden 2. bahar söz konusu değil. Biz hep bahardık” diyerek çıkan ayrılık haberlerini yalanlarken Buse Varol da “Vay bak, bunu beğendim” diyerek eşini destekledi.

“KRİZİ FIRSATA ÇEVİRDİ YAKIŞTIRMALARI BİZİ ÜZÜYOR”

Ayrılık iddialarıyla son dönemde gündemden düşmeyen Alişan ve Buse Varol çifti geçtiğimiz günlerde medyaya yansıyan ‘Krizi Fırsata Çevirdiler’ haberleri içinde “Bu haberler bizi üzüyor. Aile içi konuları konuşmaya gerek yok. Yaşanılan bu durum işlerine yaradı gibi cümleler yakıştırmalar sadece üzüyor” açıklamasını yaptı.  Burak’ın babasının yolunda olduğunu dile getiren Buse Varol, “Şarkıları artık ezbere biliyor. Burak durup durup kafasından müzik yapıyor, besteciliğe başladı” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu