Son Dakika

Mehmet Ali Erbil’in kardeşinden yıllar sonra gelen itiraf! 

Yıllardır sağlık sorunlarıyla mücadele eden komedyen Mehmet Ali Erbil’in, profesör kardeşi Yeşim Erbil, Yasemin Özçelik tarafından hazırlanan YouTube programında bomba açıklamalarda bulundu. Kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle yanıt veren Erbil’in abisi Mehmet Ali Erbil’le ilgili anısı ise çok konuşulacak cinsten.

“MEHMET ALİ ABİM BENİ CİNSEL İÇERİKLİ FİLME GÖTÜRDÜ”

Yeşim Erbil “Eskiden Tan Sineması vardı. Orada yetişkin filmleri oynardı, seks filmi. Benim de canım sıkılmıştı. Annem de abime “Kardeşini sinemaya götürüver” dedi. Abim de beni o filme götürdü. Öyle bir film olduğunu biliyor muydu bilmiyorum. Filmde çıplak bedenler var. Ben de bakmıyormuş gibi yaptım, utanıyorum abimden. Sonra çıktık, sevinçle babama sinemaya gittiğimizi söyledim. Babam Tan Sineması’na gittiğimizi duyunca “Defol git” dedi. Beni yanından kovdu. İkizimizi de azarladı. O anımızı hiç unutamam” dedi. İşte Prof. Dr. Yeşim Erbil’in diğer çarpıcı açıklamaları:

“SEZİN’LE BİRLİKTE, MEHMET ALİ ABİM ÖLECEK DİYE BEKLEDİK”

“Biz Sezin’le abimi ölecek diye bekledik. Dönmez artık dedik. O tamamen mucize. Allah dokundu. Onu öldürmek istemedi, yaşıyor. Başka hiçbir açıklaması yok tıbben. Çünkü tedaviye hiçbir şekilde cevap vermiyordu. Sonra birden pat diye rahat nefes almaya başladı. Oysa değişik hiçbir şey yoktu yapılan. Tamamen Allah’ın mucizesi”

“ABİMİN ADI ÇAPKINA ÇIKMIŞ”

“Ünlü olmayan erkekleri bile görmüyor muyuz sosyal medyadan? Abiminki göze batıyor. Ama o kadar göze batacak bir durum yok. Sanatçı olmayan kişiler de öyle artık. Birini beğeniyorsa bunu belli eder, üstüne gider. Diğer erkeklerin yaptığı şeyi yapar. Ama karşı taraf buna cevap vermedikten sonra ne yapacak? Üç kere yapar, geri durur”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu