Son Dakika

Survivor ada konseyinde, bir yarışmacı sağlık sorunları sebebiyle adaya veda etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star, dün akşam 59. bölümüyle ekrana geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen iki takım, oyunu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Anca ada konseyinde hiç beklenmedik bir olay yaşandı.

“ELİF SURVIVOR’A DEVAM EDEMEYECEK”

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, eleme adayını belirlemek için ada konseyinde buluştu. Surivor’da birleşme partisine günler kala açıklama yapan Acun Ilıcalı ise bir yarışmacının rahatsızlığından dolayı devam edemeyeceğini açıkladı. Konseyde konuşan Ilıcalı, “Her zaman söylüyorum, Survivor’da en önemli şey sağlığınız. Şimdi üzücü bir haberim var. Survivor’da beni en çok ne üzer derseniz bir yarışmacının eleme dışında yarışmayı bırakması derim. Fazla da lafı uzatmak istemiyorum. Çünkü bu bir yarışmacımızın Survivor’a veda haberi. Maalesef Elif Survivor’a devam edemeyecek” dedi.

“MİDE RAHATSIZLIĞI YAŞAMAYA BAŞLADI”

Elif’in mide rahatsızlığı yaşadığını söyleyen Ilıcalı, “Son bir hafta mide rahatsızlığı, bir yerden sonra mental olarak da Survivor’da kopmalar yaşıyoruz. Elif olduğu zaman açıkçası çok şaşırdım. Bugün itibariyle Elif Survivor’a devam edemeyecek” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu